BLOG - WEBDESIGN

zavirovaný web Joomla

Máte zavirovaný web běžící na Joomla? Pomůžu vám.

Vyskakuje ve vyhledávači u vašeho odkazu webových stránek "tyto stránky možná byly napadeny hackery" ?  A nemáte zálohu webových stránek? Ještě není potřeba propadat panice. Pomůžu vám web vyčistit od spamware nebo malware a znovu u Google zaindexovat.

Převod webových stránek Joomla na aktuální verzi 3.x (4.x)

Převod webových stránek Joomla na verzi 3.x (4.x)

Vaše webové stránky stále běží na starším systému joomla 2.5 nebo dokonce 1.5? Možná už trochu riskujete! Podpora těchto verzí již neexistuje a systém PHP na kterém stránky běží je již zastaralý. Docela hrozí napadení webu nějakým malware.

A nebo váš web potřebuje prostě údržbu? Často se setkávám s tím, že po několika letech je vnitřní struktura webu velice nepřehledná. Najít pak obrázek ve správné složce k danému článku je prostě peklo. Kategorie a články jsou rozházené a chybí jim struktura.

Možná je čas na kompletní převod systému na nejnovější verzi a seřazení a zařazení kategorií, článků a obrázků do správných smysluplných položek. Jednoduše udělat pořádek.

Šablony pro styl obsahu článků

Šablony pro styl obsahu článků v TinyMCE Editoru.

Někteří z mých klientů, kterým jsem tvořil webové stránky mívají často problém ze stylem obsahu svým článků.  Vždy jim radím aby vše vkládali a formátovali definovaným stylem dle již připraveného vzhledu a snažili se zachovat základní strukturu článku. Nadpisy h1, h2, h3, odstavce, odrážky, obrázky, sloupce apod. A nevytvářeli další styly ani velikost písma.  Proto jim pro jednoduší práci připravím šablony pro styly článku.

WEBDESIGN

ŠABLONA

GRAFIKA

FOTOGRAFIE